Hakkımızda

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz ışığında; kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven duyulan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Teknoloji Kullanımı Çalışanları ve bayileri ile birlikte; daima müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

Hakkımızda

2019 yılında "En iyi bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözüm sunmak" ilkesiyle yola çıkan Kurtsis geçen süreçte her zaman memnuniyet ve mutlu müşteriler biriktirmiştir.
Deneyimli kadrosu ve teknik bilgi birikimi ile Kurtsis, her bir müşterisini ilk ve özel müşterisi gibi görmüş, firmaların gelişmesini maddi düşüncelerde önde tutmuştur. Bundan dolayıdır ki müşterilerimiz her daim yanlarında olduğumuzu bilmekte ve Kurtsis'e güvenmektedirler.
Sektördeki ihtiyaç ve sorunları bilen yaşanabilecek tüm sorunlarla ilgili bilgi ve tecrübeli ekip arkadaşları sayesinde karşılaşılabilecek bütün sorunların üstesinden gelmiş ve gelecektir.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir ?

Kurtsis olarak  web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma,sunucu kurulum,firewall kurulum ,network ekipmanları ve kablolama,kamera ve güvenlik sistemleri, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Web Hosting, Cloud Sunucu ve diğer servislerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için biz buradayız.